Türkiyenin En İnteraktif Ajansı
  • Anasayfa
  • Anasayfa
  • Anasayfa
  • Anasayfa
+ Mail Marketer


EDUGrup bünyesinde faaliyet gösteren MailMarketer, e-reklam hizmetleri konusunda şirketlere ve bireylere e-pazarlama alanında hizmet veren profesyonel bir e-pazarlama şirketidir.

MailMarketer, kendi yazmış olduğu e-mail gönderme programı ile müşterilerinize, üyelerinize, hedef kitlenize ulaşmak için kullanacağınız internet teknolojilerinin tamamını sizin için düşünen, projelendiren ve uygulayan bir hizmet sunmaktadır.

MailMarketer, Türkiye'de henüz yeteri kadar bilinmeyen ileriki dönemlerde önemi çok daha iyi anlaşılacak Sertifikalı Mail gönderimi hakkında alt yapı çalışmalarını da tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tüm dünyaca tanınan ve bu sertifikayı veren kurumlar tarafından MailMarketer sistemi 1 yıl boyunca incelenmiş ve 2007 yılının başında yine Türkiye'de ilk ve tek Sertifikalı Mail gönderimi yapmaya hak kazanan kurum olmuştur.

İstanbul'daki ofisinde faaliyet gösteren MailMarketer, aynı zamanda sistemini bayi sistemine açarak Türkiye'de direct mailing alanında bir ilki başarmıştır.


Daha Çok Müşteri Daha Çok Kazanç Demek.!


Banner